• Congratulations to this year's Seniors who have committed to the following colleges/universities

    Caden Moenning - University of Miami (Pre Med)

    Talia Cristina - University of Central Florida (Biomedicine)

    Elizabeth Davis - University of South Florida (Human Resource Management)

    Cade Newton - University of Central Florida (Civil Engineering)

    Kenneth Scribner - University of South Florida (Business Management)

    Thomas Kontos - University of Central Florida (Mechanical Engineering)

    Alicia Foley - University of Central Florida (Foresnic Science)

    Reese Raulerson - University of Central Florida (Interior Design)

    Sydney Browne - Cornell University (Industrial and Labor Relations)

    Tyler Coward - University of Central Florida (Mechanical Engineering)

    Kelsey Nolan - Florida State University (Political Science)

    Brisilda Bejte - University of Central Florida (Physical Therapy)

    Matthew Donaldson - University of South Florida's Honors College (Mechanical Engineering)

    Sofia Scalvini - Florida Gulf Coast University (Biology)

    Alexandra Stovall - Univeristy of Central Florida's Honors College (Forensic Science and Chemistry)

    Mackenzie Rollins - University of South Florida's Honors College (Biomedical Sciences)

     

  • Class of 2019

    Jacob Bergmanis*

    Brisilda Bejte

    Sydney Brown

    Bri Compton

    Alec Corcoran**

    Talia Cristina**

    Tyler Coward

    Elizabeth Davis

    Julia Donahue

    Morgan Draper

    Mackenzie Fileman

    Alicia Foley*

    Taylor Gagnon*

    Kori Keesling

    Abigail Kirshy**

    Thomas Kontos*

    Olivia Kreegel*

    Richard (D.J.) Lawyer

    Jennifer Lena*

    Alaena Massey

    Ben Mizell*

    Caden Moenning

    Mackenzie Morgan

    Taylor Morris

    Cade Newton

    Kelsey Nolan

    Kris Patel

    Kush Patel

    Reese Raulerson

    Mackenzie Robbins

    Sydney Rodetsky*

    Brandon Skaverneck*

    Kenneth Scribner

    Alexandra Stovall

    John Tietsworth

    Michael Thomas*

    Sydney Thomas

    Jonathan Villarreal**

    Daniel Yousif

     ** Officers

    * Committee Chairpersons

  • Class of 2020

    Ashley Amontree

    Eric Bodnar

    Ella Burns

    Ethan Burt

    Stephen Casarella

    Mia Dennis

    Beverly Joseph

    Mikaela Martin

    Frances Maunahan

    Charles McAtee

    Eunice Noel

    Ethan Rodetsky

    Kalyn Uebelacker

    Joseph Wolfe

  • Class of 2021

    Briana Donaldson

    Rachel Jacklyn Dunleavy

    Brennan Bui Fender

    Jaleigh Varner